Spolupracujeme

Spolupracujeme :

Svadobná agentúra TheUnique

unique

Videli ste film Svadby podľa Mary s Jennifer Lopez? Koľké z Vás sa potom chceli stať svadobnou “plánovačkou”? Bolo to viac ako pred desiatimi rokmi, keď sme boli mladé, a byť organizátorkou svadieb bol pre nás len nesplniteľný sen. Osud to však zariadil tak, že sme sa po toľkých rokoch znova k tomu filmu dostali. Lenže dnes je situácia iná. Dnes sú z nás dospelé ženy, ktoré majú skúsenosti v rôznych oblastiach. Kedy by bola lepšia doba si svoj dávny sen splniť? Čím viac sme sa touto myšlienkou začali zaoberať, tým viac sme boli sklamané. U nás to vôbec tak nefunguje. U nás sa taká geniálna služba využíva len v zanedbateľnej miere. Nevesty prioritne využívajú svadobné agentúry kvôli svadobnej výzdobe. Komplexnú službu nevyužívajú, lebo si myslia, že to ich svadbu predraží. No je to naozaj pravda?. Prečo by každá nevesta nemohla využívať výhody tejto asistenčnej služby, a to aj pri nižšom rozpočte? Prečo by každá nevesta nemohla mať svoju Mary? My sme sa rozhodli, že to chceme zmeniť. Chceme pomôcť každej neveste mať svadbu svojich snov aj s takým rozpočtom, aký má k dispozícii. Veríme, že môžete mať svoju svadobnú asistentku bez toho, aby ste výraznejšie navýšili svoj rozpočet. Akú máme teda víziu? Vybudovať veľkú a úspešnú spoločnosť, ktorá bude ponúkať prácu svadobnej asistentky, a tým pomôžeme splniť sen aj ďalším ženám tak, ako si ho plníme my.Podarí sa nám to len dobrou prácou, kvalitnými referenciami a Vašou podporou.

 

Peter “Swingo” Varga

swingo

 

Mladý a talentovaný fotograf Peter “SWINGO” Varga s umeleckým cítením pre fotografiu pôsobiaci na Východnom Slovensku.

Agentúra Exima

exima

Organizácia a realizácia kultúrno-spoločenských, humanitných a charitatívnych, športových, vzdelávacích a výchovných podujatí. Naším cieľom je rozvíjanie osobnosti mladých ľudí vytváraním podmienok a možností pre ich rast a sebarealizáciu.

Únia vzájomnej pomoci ľudí a psov

UVP

Občianske združenie Únia vzájomnej pomoci ľudí a psov vzniklo v roku 2001 v Košiciach. Od vzniku organizácie OZ UVP rozvíjalo svoju činnosť viacerými smermi. Okrem prevádzkovania košického útulku pre opustené zvieratá členovia OZ UVP pravidelne organizujú canisterapiu, výcviky pre verejnosť, besedy pre deti základných škôl, športovo kynologické podujatia.

 *MD Shop *

MD Shop

Značkové parfumy a kozmetika, nádherné oceľové a strieborné šperky za skvelé ceny!

Ibiza club Košice

ibizaclub

Ibiza club je jeden s najvyhľadávanejších Košických podnikov neďaleko centra Košíc.  Club Ibiza navštevujeme pravidelne ako fotografi študentských parties, ako aj firemných či súkromných osláv. Príďte sa zabaviť do štýlového podniku s perfektnou hudbou, kvalitnými djs či sexi barmankami, ktoré vás obslúžia zo širokého výberu nášho baru.

The Matrix club Košice

the matrix club

THE MATRIX music club novootvorený v Košiciach už netrpezlivo čaká na Vašu navštevu, prídte sa počas vikendu odviazať a zabaviť až do piatej hodiny rannej. Prestížny klub Vás zaujme svojím dizajnom navrhnutím podla filmu Matrix, ktorý na Vás okamžite zapôsobí príjemným dojmom.Hlavným cieľom našej diskotéky je prinášať na tanečnú scénu tu najlepšiu zábavu, skvelý program, najnovšie párty efekty, show a najžiarivejších hosťov a umelcov zo všetkých sfér zábavného priemyslu a to nie len z domácej scény.

Rossi shop

rossi.sk

Elektronický obchod Valentino Rossi eSHOP prevádzkuje firma Dispol s.r.o. Obchod sa špecializuje na predaj športového oblečenia s automobilovou a motorkárskou tematikou.

Seatclubslovakia

seat

Občianske združenie seatclubslovakia zastrešujúce všetkých milovníkov španielskej značky Seat. Občianske združenie organizuje celoslovenské, ako aj regionálne zrazy, pomoc pri opravách a úpravách vozidiel, komunikáciu s importom, …

Motortuning Evolution

mte

Motortuning Evolution patrí medzi popredné Slovenské firmy v oblasti tuningu a motoršportu. Firma bola založená v roku 2003 a sídli v Bardejove. Zaoberá sa hlavne úpravou riadiacich jednotiek motorov, cieľom čoho je upraviť pôvodný softvér tak, aby sa zvýšil výkon motora,prípadne zároveň znížila priemerná spotreba paliva.