Rady pre budúcich novomanželov

Počas osobného stretnutia sa snažíme o čo najbližšie spoznanie obidvoch budúcich mladomanželov a získanie dostatku informácií o ich osobe.  Výsledné fotografie by mali vystihovať  samotný pár.

Snažte sa byť prirodzený a sami sebou. Pózy,  pri ktorých sa nebudete cítiť prirodzene nikdy na samotnom výsledku dobre nevyniknú.

Premyslite si, o aké miesta na fotenie máte záujem a vašu celkovú predstavu o úlohe svadobného fotografa.  Často budúci mladomanželia sami nevedia, kde by chceli mať fotky vyhotovené, no vždy sa snažíme, aby boli fotky originálne, vyhotovené na nezvyčajných miestach.  Fotenie na “netradičných” miestach berieme ako výzvu, preto sa nemusíte báť navrhnúť niečo “iné”.

Našou obľúbenou časťou fotografovania je vytvorenia príbehu, scénky, niečoho, čo Vás obidvoch vystihuje. Nemusí sa jednať len o spoločný koníček, nápady môžete kľudne čerpať v práci, vašich začiatkoch vzťahu a pod.

Pri fotení sa snažíme kombinovať exteriérové fotky s interiérom, no vždy treba mať na pamäti aj nepriazeň počasia.

Je vždy dobré, ak na fotenie ide s nevestou niekto, kto jej bude pomáhať s nosením doplnkov a rekvizít. Mladomanželia sa potom nemusia starať o ostatné veci, cítia sa uvolnenejšie, čo je nakoniec na fotkách vždy vidno.