Foto na plátno

Medzi novinky, ktoré vojcekfoto.sk ponúka pre svadobnú fotografiu patrí spôsob vyhotovenia fotografie.  Svadobná fotografia už dávno prestala mať formu napálených fotiek, či  maximálne rodinného fotoalbumu.

fotoplátno, fotoobraz

 

Foto na plátno

Ozdobte si svoj domov vami navrhnutým fotom na plátne – s alebo bez rámu. Popustite uzdu svojej fantázii a nechajte sa prekvapiť, čo všetko sa dá vytvoriť z dobrej fotografie a nápaditého dizajnu. Vysokohodnotné kvalitné plátno s hmotnosťou 340 g na m2 patrí medzi štandard používaný medzi maliarmi. Motív na plátne obopína drevený rám, takže vaše foto na plátne vyzerá skvele zo všetkých strán, odolné voči UV žiareniu a vlhkosti. Foto na plátno sa dá objednať v rozmeroch 30cm x 20cm až do rozmeru 160 cm x 90cm.

foto na plátno

foto na plátno2

 

Foto na akrylátové sklo

Vaša fotografia bude vytlačená v tej najlepšej kvalite a s brilantným farebným podaním priamo na akrylátové sklo. To jej dodá ten správny hĺbkový efekt a vysoký lesk. V okamihu tak môžete vytvoriť zo svojich fotiek diela s ohromujúcim efektom.

Foto pod akrylátovým sklom je vyhotovené na 5 mm hrubom materiáli, ktorý vytvorí optimálny farebný a hĺbkový efekt. Budete ohromený!

akrylat

Aby sme vám uľahčili pripevnenie na stenu, ponúkame vám tiež voliteľné závesné systémy. Vyberte si klasický spôsob v podobe kovového U-profilu na zadnej strane, aký sa často využíva v galériách. Vzdialenosť od steny je asi 1cm, obraz ako keby sa pri stene vznášal. Alebo si vyberte skrutkový záves: obraz bude na stenu pripevnený štyrmi skrutkami umiestnenými v rohoch.

 

skrutkovy zaves

Skrutky sú zpredu viditeľné. Obraz od nás dostanete už s pripravenými otvormi na skrutky.